Yavuz Sultan Selim mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi No: 1 Ulaşlı / Gölcük / Kocaeli 0 532 314 01 15

Çamaşır Yıkama

Çamaşır Yıkama Hizmeti

Size özel profesyonel yıkama hizmeti, hem de ne zaman isterseniz!

Yoğun geçen günün sonunda eve geldiğinizde biriken kirli kıyafetleri görünce yorgunluğunuz daha da artar. Çamaşır yıkama, asma, katlama işleriyle uğraşınca kendine ve sevdiklerine ayıracağınız vakit git gide azalır. Bu sebeple çamaşırlarınızı yıkatmak için çamaşırhane bulmak isteyebilirsiniz. Çamaşır yıkama firmaları, evde kullanılan çamaşır makinalarından farklı profesyonel makinalar kullanır. Bu kullanılan makinalar tüm kıyafetlerinizi kısa bir süre içerisinde ilk aldığınız günkü haline dönüştürebilir. Fakat bu kez de firmayı bul, kıyafetlerini taşı, bekle, geri almaya git gibi uğraşlar işinizi zorlaştırır. Böylece yine zahmete girersiniz ve zamanınız daralır. Seni bu tür dertlerden kurtarmak için teknolojinin getirdiği bir avantaj olarak "Hayatınızı kolaylaştıran uygulama" cümlesiyle karşınıza çıkıyor Tunalı Çamaşır Yıkama Giysilerinize en iyi görünümü vermek ve ömürlerini uzatmak amacıyla size özel çamaşır yıkama hizmeti sunuyor.

Yıkama işlemi Tunalı Çamaşır Yıkama kendi tesislerinde alanında uzman ekibimiz tarafından talimatlara uygun olarak yapılır. Yapılan işlemlerde giysilerin çekmez, solmaz ve renk kaybı yaşamaz. Her tür kıyafet ve ev tekstili ürünlerin Tunalı Çamaşır Yıkma güvencesiyle ilk günkü haline kavuşur. Dünya standartlarını ve gelişen teknolojiyi takip eden bir hizmet sunuyoruz. Çevreye duyarlı, son teknolojiye uygun malzemelerle profesyonel makinalar tarafından yıkama işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel ekibimiz kıyafetlerinizi kumaşının türüne göre ayırır. Üzerindeki lekelerin cinsi ve yoğunluğuna dikkat ederek büyük bir özenle yıkama işlemini gerçekleştirir. Kıyafetlerindeki zorlu lekeler için özel tesislerimizde incelemeler yapılıp lekeye özel çözümler üretilir. Siz iş yerinizde çalışırken ya da evinizde otururken eşyalarınızın özel tesislerde uzmanlar tarafından temizlenmesinin rahatlığını yaşarsınız.

Evindeki çamaşır makinesine istediğiniz kadar eşyayı sığdıramayabilirsiniz. Yorgan, kalın kıyafetler, nevresim takımları gibi yıkaması zahmetli eşyalarını yıkamak için makineyi gün içerisinde birçok kez çalıştırmak zorunda kalırsınız. Ayrıca kurutmak için de uygun yer bulamaz, evinizin farklı yerlerini işgal edersiniz. Birkaç kez çalışan çamaşır makinesi hem sizi uğraştırır hem de daha fazla su ve enerji harcayarak maddi olarak zarara uğratır. Bu yüzden çamaşır yıkama hizmetinden yararlanmak her açıdan tasarruf etmenizi sağlar.

Kampanyalardan yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin.