Yavuz Sultan Selim mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi No: 1 Ulaşlı / Gölcük / Kocaeli 0 532 314 01 15

Halı Yıkama

Halı Yıkama Hizmeti

Size özel profesyonel Halı Yıkama hizmeti, hem de ne zaman isterseniz!

Halılar, günlük yaşantımızda ve evlerimizde kullandığımız, vazgeçilmez eşyalarımızdandır. Ancak bu vazgeçemediğimiz eşyalarda, mayt ya da akar adı verilen ve ancak mikroskop ile görülebilen, 01 ile 05 mm çapında küçük canlılar bulunur. Bu canlılar 20-30 derece sıcaklıkta yaşarlar ve insanlardan dökülen deri, kıl, kepek ve diğer organik maddeler ile beslenirler. Bir ev ne kadar temiz olursa olsun bu canlılar her evin halılarında, yastıklarında ve yorganlarında yaşama fırsatı bulurlar. Halı yıkama işlemi; doğru ve uygun hijyenik şartlarda yapılmazsa, bu canlıların yok olmaları için herhangi bir işe yaramaz.

Halıların üzerinde 10 gramdan fazla mayt bulunması durumunda, astım şikâyeti olan kişiler bu durumdan ciddi şekilde etkilenebilirler. Siz de bu tip canlıların halılarınızın üzerinde yaşamasını istemiyorsanız, onların yaşam koşullarını ortadan kaldırmalısınız. Bu canlıların 60 derece ısının üzerinde yaşama şansları yoktur. Ancak halınızı kendiniz silerek temizlemek isterseniz, elleriniz bu ısıya dayanamayacağı için yeterli hijyeni de sağlayamazsınız. Bu sebeple Tunalı halı yıkama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Böylece profesyonel bir halı yıkama hizmeti almış ve halınızdaki tüm mikroplardan kurtulmuş olursunuz.

Tunalı halı yıkama, halı yıkama sırasında tüm antibakteriyal özellikleri sağlayan kimyasal temizleyicileri kullanır. Böylece halınızdaki bakteri, akar ve alerjiye sebep olan mikropların tümü %100’e kadar temizlenir ve yok olur.

Günümüzde halı yıkama konusunda hizmet veren, küçük ve büyük birçok işletme bulunmaktadır. Ancak özellikle amatör bir şekilde otopark alanlarında, basınçlı su ya da hortumla yapılan yıkamalar, sizin için yeterli hijyeni sağlayamaz. Aslına bakılırsa, bu hizmetlerin evde yapılan halı temizliğinden bir farkı bulunmamaktadır. Bu yüzden profesyonel halı yıkama ekipmanları ile Tunalı halı yıkama hizmetlerini tercih etmenizde yarar vardır.

Halı yıkama fiyatları , halının türüne ve metrekaresine göre farklılık göstermektedir. Bazı halı türlerinin yıkanması daha zor ve zahmetlidir. Ayrıca kullanılması gereken temizlik ürünleri de farklılık göstermektedir. Örneğin, İran halısı ve ipek halılar yıkama işlemi açısından oldukça zor halılardır. Bu halıların diğer halılar gibi yıkanmaması ve hassas işlemlerin uygulanması gerekir. Siz de halılarınızın daha hijyenik olmasını sağlamak ve kaliteli bir hizmet almak isterseniz, Tunalı halı Yıkama ile irtibata geçerek, halı yıkama fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kampanyalardan yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin.