Yavuz Sultan Selim mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi No: 1 Ulaşlı / Gölcük / Kocaeli 0 532 314 01 15

İş Elbiseleri Yıkama

İş Elbiseleri Yıkama Hizmeti

Size özel profesyonel İş Elbiseleri Yıkama hizmeti, hem de ne zaman isterseniz!

İş Elbiseleri Yıkama; Her meslek grubunun kendine özel kıyafetleri bulunmaktadır. Bazı elbiseler kurumsallık ifadesi olmakta, bazıları da artık meslekle bütünleşen renklerde önlükler şeklinde kullanılmaktadır. Özellikle bazı meslek gruplarında kıyafetleri iş güvenliği açısından önemli olmaktadır. Bunlar arasında itfaiyeciler, inşaat çalışanları ya da maden işçileri bulunur. Tüm bu alanlarda verilen iş elbisesi yıkama hizmetleri ile çalışma anında kir ve çeşitli kimyasallara maruz kalan bu elbiselerin tekrar kullanımı mümkün olmaktadır. Özellikle ilaçlama firmalarında çalışan bireylerin kıyafetleri ya da kimyasal ilaçlarla ilgili işlemler yapan fabrika elemanlarının kıyafetlerinin de normal yıkama işlemleri ile temizlenmesi çok mümkün olmayacaktır.

Bu tip iş elbiseleri için özel ve profesyonel temizleme hizmetleri gereklidir. Öncelikle elbiselerin kirlilik düzeylerine göre yıkama işlemlerine tabi tutulması gereklidir. Sonrasında ise kirlilik nedenleri doğrultusunda dezenfekte edilme işlemlerine geçilecektir. Bu tür kıyafetlerin evlerde makinelerde temizlenmesi çeşitli sorunlar meydana getirebilir. İlaç kalıntılarının tamamen temizlemeden makinalara atılması ile makinalarda kalan tortular diğer kıyafetlere de bulaşma riski oluşturacaktır. Bu nedenle iş elbisesi yıkama alanında sağlanacak olan profesyonel hizmetler çok önemli olacaktır. İş elbiselerinizi her defasında sağlıklı bir şekilde kullanabilmek için gerekli durumlarda kuru temizleme hizmetleri de verilebilmektedir. Elbisenizin kullanım alanında yıkama işlemlerinde yönlendirici olacaktır. Hijyen sağlanması açısından yıkanması ya da kuru temizlemeden geçirilmesi yeterli olmakta, ancak sağlıklı kullanımlar sağlaması için dezenfekte işlemlerinden geçirilmesi de gerekli olacaktır.

Farklı alanlarda kullanılan iş elbiselerinde oluşan kirlerin doğru bir şekilde yıkanması ve temizlenmesi ile kıyafetlerin çok daha uzun süre aynı kalitede kullanımları da mümkün olacaktır. Özellikle tehlikeli işlerde çalışan bireyler çok çabuk elbise eskitebilmektedir. Doğru bir şekilde iş elbisesi yıkama hizmetleri sunulduğunda elbiselerin kullanım ömrü de uzun olabilecektir. Bu tür kıyafetlerin tümünde profesyonel yıkama hizmetlerinin alınması ile kıyafetlerin kullanımlarında sağlıklı kullanımlar elde edilmiş olacaktır. Aksi halde kıyafetler üzerinde kalan en ufak kırıntılar dahi sonraki kullanımlarınızda sağlığınız üzerinde olumsuz etiler oluşturabilecektir. Bu nedenle sağlıklı bir şekilde kıyafetlerin kullanılabilmesi için elbiselerinizin profesyonel olarak bakımı, temizliği ve dezenfekte işlemlerinin yapılması gereklidir.

Kampanyalardan yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin.