Yavuz Sultan Selim mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi No: 1 Ulaşlı / Gölcük / Kocaeli 0 532 314 01 15

Kuru Temizleme

Kuru Temizleme Hizmeti

Size özel profesyonel kuru temizleme hizmeti, hem de ne zaman isterseniz!

Çamaşır makinasında yıkanan çamaşırlar su ve suyun içinde çözünen deterjanlar ile temizlenir. Fakat her çamaşır bu şekilde temizlenmeye elverişli değildir. Etiketlerine yapıştırılan yıkama talimatlarında "Sadece Kuru Temizleme" ibaresi olan kıyafetler, çamaşır makinasında yıkandığında deformasyona uğrarlar. Hassas kumaş yapılarına sahip kıyafetleri evde yıkaman geri döndürülemez hasarlara yol açabilir.

Kuru temizleme yapılırken çamaşırlar su ile temas etmedikleri için şekilleri bozulmaz ve renklerini kaybetmezler. Bu nedenle kuru temizleme, leke çıkarmadaki en etkili ve güvenilir yöntemdir. Özel kuru temizleme makinalarında Solvent adı verilen özel bir çözücü ile temizleme işlemi gerçekleşir. Kıyafetlere en yeni görünümü vermek için tasarlanan sistemde, uzmanlar tarafından kumaş türü, rengi, kirlilik derecesi, lekeleri ve talimatına göre uygun işlemler yapılır.

Temiz, yıllardır kullanılan kuru temizleme işine farklı bir yön vererek, eskiden belli başlı yerlerde bulabildiğin kuru temizlemeciye artık istediğin zaman ulaşma imkanı sağlıyor. Size özel profesyonel kuru temizleme hizmeti sunuyoruz. Temizleme işlemi kendi tesislerimizde uzmanlarımız tarafından titizlikle yapılır. İleri teknolojiye uygun yapılan temizleme işlemi sırasında çevreye ve insan sağlığına zararlı maddeler kullanılmaz. Renk ve kaliteyi bozmadan kıyafetlerini ilk günkü gibi temiz bir şekilde askıya hazır hale getiriyoruz. Özel parçalardan günlük kıyafetlere kadar her tür giysini güvenli ve kaliteli bir şekilde temizletebilir, ömürlerini uzatabilirsiniz.

Evine En Yakın Kuru Temizleme

Sizi herhangi bir kuru temizleme dükkanı bulmak, aramak, eşyalarınızı götürmek, beklemek, geri almak gibi zaman kaybı eylemlerden kurtarıyoruz. bize teslim edilen kıyafetleri 24 saat içerisinde geri alabilirsiniz. Artık bulunduğunuz yere en yakın kuru temizleme hizmeti sadece bir tık uzağınızda. Çalışanlarımız tarafından kapınızdan ürünleriniz alınır, tesislerde işlemleri tamamlanır ve tekrar kapınıza teslim edilir.

Siz sevdiklerinize vakit ayırın, giysilerin bize emanet!

Kampanyalardan yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin.