Yavuz Sultan Selim mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi No: 1 Ulaşlı / Gölcük / Kocaeli 0 532 314 01 15

Ütü

Ütü Hizmeti

Size özel profesyonel ütü hizmeti, hem de ne zaman isterseniz!

Ütü yapmak; yoğun bir emek gerektiren ve çok vakit alan ev işlerinden biridir. Ütü sırasında yapılan yanlış uygulamalar kıyafetlerinizde çeşitli hasarlar bırakabilir. Hacim olarak çok yer kaplayan eşyalarınızın ütüleme işlemi zamanınızın büyük bir kısmını alabilir. Gündelik yaşamın getirdiği yoğun tempo ile birlikte kalan her boş vakit daha da değerleşiyor. Tam bu noktada, Tunalı Çamaşır Yıkama, teknolojinin getirdiği avantajlardan biri olarak karşına çıkıyor. Artık herhangi bir yerde kıyafetleriniz ve ev tekstili eşyalarınız için ütücü aramanıza, eşyalarınızı taşımanıza ve beklemenize gerek yok. Tunalı Çamaşır Yıkama size özel profesyonel ütü hizmeti sunuyor.

Pamuk, sentetik, ipek, kaşmir gibi farklı kumaş türlerine özel yüksek buharlı ütüleme işlemi ile kıyafetlerinizin askıda ilk gördüğün haline dönüşüyor. Teslim ettiğiniz her parça profesyonel ekibimiz tarafından titizlikle ütüleniyor. Uzmanlarımız, eşyalarınızın kumaşlarının türüne göre ayırıp, en uygun şekilde ütüleme işlemini uyguluyor. Ütüleme işlemi sırasında insan sağlığına ve çevreye zararlı maddeler kullanılmıyor.

Kendi tesislerimizde son teknolojiye uygun cihazlarımızla işlem gören kıyafetleriniz, renk ve kalite kaybı yaşamadan teslim ediliyor. Ütüleyerek açamadığınız kırışıklıklar, uzun süre çift çizgili kalmış giysileriniz için en iyi sonuçlar sizi bekliyor. Ütüleme sonrası eşyalarınızda kötü bir koku kalmaz, koyu renkli kıyafetlerinizde parlama meydana gelmez.

Profesyonel ütü hizmeti almak sizi hem zahmet ve zaman kaybından kurtarır, hem de ekonomik olarak tasarruf etmenizi sağlar. "Ütü yaptırmak istiyorum fakat kıyafetlerimi taşıyamıyorum" "Ütü yapan iyi bir yer bulmak için vaktim yok" gibi sorunlarınızı rafa kaldırabilirsiniz.

Omuzlarındaki yükü hafifletmek ve sana zaman kazandırmak için Tunalı Çamaşır Yıkamanın ütüleme hizmeti sizi bekliyor. Kısa bir süre içerisinde eşyalarınızı ütüleyip askıya hazır hale getiriyoruz. T-shirt, gömlek, pantolon, elbise, takım elbise, ipek ve kaşmir gibi hassas ve yüksek kaliteli ürünler kısacası aklına gelebilecek her türlü eşyanın ütüsü, Tunalı Çamaşır Yıkama güvencesiyle ilk günkü mükemmelliğine kavuşuyor.

Tunalı Çamaşır Yıkamanın bütçe dostu profesyonel ütü hizmeti sadece bir tık uzağınızda. Hemen bizi arayın, gelip alalım, ütüleyip getirelim!

Kampanyalardan yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin.