Yavuz Sultan Selim mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi No: 1 Ulaşlı / Gölcük / Kocaeli 0 532 314 01 15

Yorgan

Yorgan Hizmeti

Size özel profesyonel yorgan hizmeti, hem de ne zaman isterseniz!

Yorgan, battaniye, kırlent gibi büyük hacimli, ev tipi çamaşır makinalarına sığmayacak ürünler, Ulaşlı Gölcük Yorgan ve Perde Yıkama da türleri ve ebatları ne olursa olsun yenisi aratmayacak kadar temizlenebiliyor. Yıkama talimatlarına, tekstil ürününün gerekliliklerine dikkat edilerek ve özen gösterilerek yapılan yıkama ve temizlik hizmetlerimiz tüm kalite garantilerini sunmaktadır.

Yıkama sistemleri kalite ve deneyim gerektiren bir işlemdir. Hijyenik ve kaliteli yıkama sistemi denince biz akla gelmekteyiz. Sizlere yorgan yıkama sisteminde bir çok fırsat sunmaktayız.

Ücretsiz servislerimiz ile evlerinizden yorgan ve battaniyelerinizi alıyoruz. Daha sonra hijyenik bir temizlik yaparak tekrardan evlerinize kadar getiriyoruz. Yorganların hijyenik olması sizin sağlığınız için çok önemli bir unsurdur. Sonuçta günümüzün büyük çoğunluğunu yatakta yorgan altında geçiriyoruz. Sürekli olarak ağzımız ve yüzümüz yorganın üzerinde duruyor. Tozlu ve bakteri dolu yorganlar yüzünden bir çok sağlık sorunu yaşamaktayız. Çocuklarımızın ve kendi sağlığımızı düşünüyorsak kesinlikle yorgan yıkamaya önem vermeliyiz.

Yorgan nasıl yıkanır? Sorusu bir çok kişinin kafasını karıştırmaktadır. Yorganlar ilk olarak ön yıkamadan geçirilir. Daha sonra sağlıksız ve kimyasal madde içermeyen şampuanlar ile iyice fırçalanır. Daha sonra yumuşatıcı sürülür ve kurutulmaya bırakılır. Bu şekilde battaniyeleriniz tamamen hijyenik bir hal almış olur. Aynı zamanda battaniyelerinizin ilk gün ki gibi yumuşak halde alırsınız.

Battaniye ve yorgan yıkama teknikleri hijyenik mi? Sorusu bir çok kişi tarafından sorulmaktadır. Yıkama tekniklerimiz son derece teknolojik makineler ve tamamen kimyasal madde içermeyen şampuanlar ile gerçekleşmektedir. Şampuanlarımız doğadan bitkilerden üretilmektedir. Tamamen hijyenik ve kaliteli ortamlarda sizlere hizmet vermekteyiz.

Bildiğiniz gibi yorgan yıkama çok zorlu bir iştir. Kesinlikle birkaç kişinin, makine olmadan yapması gibi bir ihtimali yoktur. Çok yataklı hastaneler ve yurtların yorgan yıkama için kesinlikle bir firma ile anlaşmaları gerekiyor. Anlaşacağı firma kaliteye ve hijyene çok önem vermelidir. Aksi taktirde çok büyük sorunlar meydana gelebilir.

Sizlere kesin kalitemiz ve hijyenimiz ile hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz. Son zamanlarda çıkan bir çok firma bulunmaktadır. Sizlere herşeyin garantisini vererek hizmet sunuyoruz. Bizimle irtibata geçerek sizlerde, sağlıklı bir yaşama devam edebilirsiniz.

Kampanyalardan yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin.